Betanított, fizikai munka

Termelési munkatársakat keresünk 2 műszakos munkarendbe Gyöngyösre

Munkavégzés helye: Gyöngyös és környéke
Fizetés: Bruttó 1126 - 0 / Óra
2018. 05. 22. 14:58

A Magnetec-Ungarn Kft. megbízásából, váltott 2 műszakos munkarendbe termelési munkatársakat keresünk!

Ajánlat:

  • Bruttó 1126 Forintos órabér
  • Váltott 2 műszak
  • 30%-os műszakpótlék 18 és 22 óra között
  • Cafetéria (próbaidőt követően nettó 15 ezer Forint)
  • Prémium
  • Céges buszjárat a következő településekről: Rózsaszentmárton, Szücsi, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyössolymos, Nagyréde, Domoszló, Markaz, Visonta, Abasár, Pálosvörösmart, Mátrafüred, Detk, Ludas, Nagyfüged, Karácsond, Adács, Atkár, Gyöngyöshalász, Vámosgyörk, Visonta, Nagyréde
  • Ülőmunka
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet, hosszú távú, stabil munkahely

Feladatok:

  • Elektronikai eszközök gyártása, összeszerelése
  • Mérési, ellenőrzési, esetenként csomagolási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)
  • Jó kézügyesség, éles látás

Érdeklődni, jelentkezni az alábbi telefonszámon is lehet: 06-20/333-44-50