0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Karbantartó állás Gyöngyösön középfokú végzettséggel rendelkezőknek

Stanley Electric Hungary Kft.

Gyártás, termelés

Munkavégzés helye: Gyöngyös

2018. 02. 14. 11:49

A Stanley Electric Hungary Kft. gyöngyösi telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó

Feladatok:

  • Rendszeres megelőző karbantartás elvégzése a karbantartási terv és karbantartási utasítások alapján (gépek szétszerelése, tisztítás, kenés, javítás, összeszerelés).
  • Technológiai paraméterek beállításának ellenőrzése és szükség esetén korrigálása.
  • Gépállapot ismerete, működésének folyamatos követése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (technikusi vizsga előny)
  • Elektronikai, villamos vagy gépészeti szakképzettség
  • 1-2 év hasonló (karbantartó, technikus) területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és precíz munkavégzés

  • hr@stanleyelectric.hu