Szobalány / szobaasszony munkakörben álláslehetőség Parádsasvár

NEOCOOP Kft.
Parádsasvár
2023. 02. 27.

A Kastélyhotel Sasvár Resort kiemelkedő minőségű történelmi létesítményének

szakembergárdájába keressük új kollégánkat Parádsasvárra,

Szobalány/Szobaasszonyi MUNKAKÖRBE

Feladatok

  • A szállodai szobák és a közös helyiségek takarítása, portalanítása, fertőtlenítése
  • A szobák felszereltségének ellenőrzése és kifogástalan állapotának biztosítása
  • A vendégfolyosók tisztán és rendben tartása
  • Közösségi terek rendbetétele
  • A törölközők, szobai bekészítések feltöltése, kezelése
  • Ágyneműk áthúzása, szobai tisztaság kialakítása
  • Fürdőszobák és mosdók tisztán tartása
  • Patyolat kezelése

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Magasfokú terhelhetőség, kitartás
  • Higiénikus, tiszta munkavégzés
  • Magára, és munkájára igényes személy
  • Csapatban, és Önállóan történő munkavégzés képessége
  • Becsületesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Barátságos munkahelyi légkör, remek csapat
  • Napi 1x ingyenes étkezés biztosítása
  • Utazási költségtérítés
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Pályázat módja: Szakmai önéletrajz, motivációs levél benyújtása a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!