Felszolgáló / pultos állás Parádsasvár településen

NEOCOOP Kft.
Parádsasvár
2023. 02. 27.

A Kastélyhotel Sasvár Resort kiemelkedő minőségű történelmi létesítményének szakembergárdájába keressük új kollégánkat Parádsasvárra,

Felszolgáló/ Pultos MUNKAKÖRBE.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, ültetése
  • Rendelés felvétele, vendég magas szintű kiszolgálása, számlázás saját rendszerünkbe
  • Ételek Italok megismertetése a vendégekkel
  • Rendezetten tisztán Tartsd a vendégteret, a munkafelületeket, a pultot, valamint a hűtőket
  • Kávé, üdítő, egyéb italok elkészítése.
  • A’la carte és rendezvények lebonyolításban való aktív részvétel
  • Szállodai reggeli, vacsora kiszolgálása
  • Étterem, terasz terítése
  • Vendég elégedettségre való maximális törekvés
  • Bárban Pultos esetében készített italok, ételek kiszolgálása
  • Vendégtér rendbetartása, szokásos pultos/felszolgáló feladatok elvégzése

Elvárások

  • Magabiztos munkavégzés egyedül és csapatban, rugalmasság, és vendég központúság.
  • Ápolt Kulturált megjelenés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vendégorientált magatartás
  • Munkájára és magára igényes
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Tapasztalat,
  • Hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Dolgozni akaró magatartás
  • Idegen nyelv ismerete (Angol)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Barátságos munkahelyi légkör, remek csapat
  • Napi 1x ingyenes étkezés biztosítása
  • Utazási költségtérítés
  • Igény esetén szállást biztosítunk

Pályázat módja: Szakmai önéletrajz, motivációs levél benyújtása a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!