Galyatető Turistacentrumba pultos-recepciós álláslehetőség

Galyatető Turistacentrum csapatában, Újra nyitás miatti, remélhetőleg megnövekedő terhelés miatt, azonnal felveszünk Pultos - Recepciós kollégát.

Ahogy a törvényi előírások változnak, azonnal elkezdjuk a betanitást, hogy felkészülten tudjuk várni, a hozzánk érkező vendégeket.

Magyarországon egyedül álló Turisztikai központban, olyan fiatalos, lelkes munkavállalókat keresünk, akik szeretnek  és akarnak dolgozni ,egy egyedül álló munkakörnyezetben, egy kiemelt turisztikai központban.

Munkájukat lelkesedéssel, vidáman végzik. Szeretik a változatosságot. Képesek a saját idejüket jól beosztani. Képesek magukat, és akár másokat is irányítani.

Ha ilyen munkavállaó vagy, a térségben  kiemelkedő juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat, és várunk hogy csapatunk tagja legyél.

Feladatok

  • Szállodai szoftver pontos kezelése, annak kézségszinten való megtanulása
  • Fizettetések pontos elvégzése
  • Kassza zárások elvégzése
  • Telefonos érdeklősések magas szintü kiszolgálása, azoknak dokumentációja
  • Vendég érkeztetések pontos elvégzése,azok  adminisztrációja.
  • Vendégek elutazása után az adminisztrációk pontos elvégzése
  • Bisztrónkab érkező vendégek kiszolgálása
  • Pozitív, mosolygós, vendégszerető hozzáállás a vendégekhez
  • Esetleges problémák pozitív kezelése
  • Kassza kezelés
  • Napi Nyitás - Zárás feladatok ellátása, ennek adminisztrációjának elvégzése
  • Étel-Ital ismeret, és azok felszolgálása bistro környezetben
  • Kávézóban történő termékek elkészítésének magas szintü elsajátítása, azok kiszolgálása
  • Napi takarítási munkában való résztvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzetség
  • Pozitív, vidám életszemlélet, amit a munkában is használsz
  • Tanulási képesség
  • Felelőségvállalás
  • Terhelhetőség
  • Képesség arra, hogy a megfelelő időben , a megfelelő munkafolyamatokat válaszd ki azokat fontossági sorrendbe ellásd.
  • Csapatjátékosként tudj viselkedni.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben való releváns gyakorlat
  • Képes legyél a komfortzónádbóll kilépve ellátni a feladatokat. (Lásd meg , akard megoldani elv alapján működünk.)
  • Akarj dolgozni
  • Képes legyél csapatban, és önállóan dolgozni.
  • Vidám,pozitív életszemlélet, amit a munkádban is használsz

Amit kínálunk

  • 180.000 -210.000 nettó Fizetés/ hó
  • Bejelentett hivatalos munkaviszony
  • Borravaló megtartása
  • Műszakpótlék törvényi keretek közötti elszámolása ( 30%-50%-100% pótlék a munkavégzésre)
  • Túlóra elszámolás 4 havi munkaidőkeretben ( akár 13,14 . havi fizetés)
  • Személyzeti Étkezés
  • Utazási ktg. térítés törvényi keretek között
  • Év végi bónusz
  • Prémium márkáju munkaruházat
  • Rugalmas munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!