Galyatető Turistacentrumba szakács / beugró szakács munkatársat keresünk

Turistacentrum Kft.
Mátraszentimre Galyatető
Nettó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 05. 18.

A Galyatető Turistacentrum csapata szakács  ( Beugrós Szakács) kolléga jelentkezését várja!

Magyarország egyedülálló idegenforgalmi központja keresi lelkes, ötletgazdag, hivatását szerető és teherbíró képességgel rendelkező munkatársát, akinek kiváló ételek kerülnek ki az általa irányított konyhából, a Vendégek legnagyobb megelégedésére.

A kimagasló minőségű munkát magas bérrel ismerjük el, és megbecsüljük, aki az elért sikereinket segít fenntartani, jó hírnevünket erősíti. Az álláshely azonnal betölthető.

Fényképes szakmai önéletrajzokat kísérőlevéllel, Balog Zoltán ügyvezető részére, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük beküldeni.

Feladatok

  • A konyhai folyamatok teljeskörű kézben tartása, ellenőrzése és fejlesztése:
  • Beszerzés, árukészlet optimalizálása, selejtezés elvégzése
  • HCCP ismerete, használata, és annak megkövetelése
  • Konyhai dolgozók irányítása, motiválása
  • Saját munkaidő optimális kihasználása
  • Az étlap időszakos felfrissítése, évszakváltások előkészítése
  • Kalkulációk ellenőrzése, korrigálása, új ételek esetében annak elkészítése.
  • Az ügyvezető támogatása a konyhai működtetés irányításában

Amit kínálunk

  • Hivatalosan bejelentett jogviszony
  • Napi 8 Órás munkavégzés
  • Heti 40 órás munkahét
  • Utazási költség térítés ( Törvényi keretek között)
  • Havi 1 hétvégét biztosítunk szabadnapként
  • Szállás megoldható
  • 200.000 - 250.000 Ft / hó nettó munkabér ( Szakmai tapasztalat alapján)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!