Műszaki mintabolt vezető-értékesítő állás Gyöngyösön

JászWinGate Kft.
Gyöngyös
Bruttó 200 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 01. 30.

Műszaki Mintaboltba

Műszaki Értékesítő-Üzletvezető munkatársat keresünk

FELADATOK:

  • a cég műszaki termékeinek értékesítése az új ügyfelek és a meglévők részére
  • az aktuális igények helyszíni felmérése, ajánlatok, készítése, kezelése
  • új piaci lehetőségek, új projektek felkutatása

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség (kereskedelmi, gépipari, villamossági, min. középfokú végzettség vmelyik)
  • önállóság, kreativitás, terhelhetőség
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • számítógépes gyakorlat
  • értékesítésben, üzletvezetésben való jártasság min. 2 év

/ Referenciával, friss erkölcsi bizonyítvánnyal /

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bejelentett fizetés, juttatások, premizálás
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • tovább képzés-tanulás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYÖNGYÖS-SZOLNOK-JÁSZBERÉNY

Fényképes önéletrajzot kérünk, nettó bérmegjelöléssel:

  • E-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva

Határidő: 2020. március 31.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!