Szakmunka

Pék-Táblás munkakörben álláslehetőség Gyöngyössolymoson

Munkavégzés helye: Gyöngyössolymos
Fizetés: Bruttó 250000 - 350000 / hónap
2019. 11. 05. 08:42

A kenyér és pékáruk megformázására keresünk női és férfi munkaerőt egy műszakos pékségbe.

Feladatok:

Tészta kicsípése, feladása, gömbölyítése, formázása, töltése, szaggatása minden ami a terméknek a jellegét megadja. Ez egy tábla előtt állva történik. Gépek segítik a munkát pl.: tésztagömbölyítő, nyújtógép, kiflisodró, tésztaosztógép, feladási  mérleg. Munkaidő: 16-24 óráig. Munkaidő keretben kiadott pihenő napok.

Elvárások:

  • Ápolt külső.
  • A feladatokat munkaruhában végzik, amit biztosítunk.
  • Megfelelő fizikai állóképesség.
  • Éjszakai munka bírása.

Előnyök:

  • Pék szakmunkás végzettség és pékségi gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Buszbérlet 86%-át térítjük.
  • Gépkocsi használathoz megegyezés szerint hozzájárulást fizetünk.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése