Vendéglátás

Felszolgáló, pultos kollégákat keresünk Galyatetőre

Munkavégzés helye: Galyatető
Fizetés: Nettó 180000 - 0 / hónap
2019. 10. 24. 08:36

2 fő felszolgáló-pultos kolléganőt keresünk családias fogadónkba Galyatetőre!

Fiatalos lendületes csapatunkba szeretettel várjuk jelentkezőinket, kétműszakos munkarendbe (délelőtt- délután), igényes környezetben, korrekt bérezéssel!

Szakmai végzettség nem fontos, az emberszeretet annál inkább!

Borravaló a Tiéd!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, pultos munkák elvégzése, felszolgálás.

Elvárások:

  • Vendégszeretet, közvetlen kommunikáció, kedvesség, figyelmesség.

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat (nem szükséges, de jó ha van)

Amit kínálunk:

  • Két műszakos munkarend
  • Korrekt bérezés
  • Melegétel és korlátlan kávéfogyasztás
  • Remek csapatszellem
  • Fizetés megeggyzés szerint! Igény szerint céges autó biztosított!

Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése