Regisztrált mérlegképes könyvelő kollégát keresünk Gyöngyösön

Gyöngyösi telephelyű vállalkozásunk 2016 óta számviteli és az ahhoz kapcsolódó bérszámfejtési, és egyéb kiegészítő szolgáltatások, pályázatírási szolgáltatások területén működik. Feladataink folyamatos bővülése miatt keresünk főállású regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat.

Feladatok

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés,
  • Könyvelési bizonylatok nyilvántartásba vétele,
  • Adatrögzítés, feldolgozás
  • Munkaügyi alapdokumentációk elkészítése ügyfelek részére, bérszámfejtés előkészítése, dokumentálása,
  • Bevallások, és beszámolók elkészítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Közreműködés egyes pályázatok megírásában,

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő végzettség regisztrációval,
  • Önálló munkavégzés a napi feladatok során,
  • Felelősségvállalás,
  • Aktív együttműködés a stratégiai feladatokban,
  • Probléma megoldó készség,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Határidőkhöz igazodó rugalmas munkaidő beosztás vállalása,
  • MS Office ismeret, számítógép készségszintű használata,

Előnyök

  • Egyéb számviteli tárgyú végzettség
  • 1-3 év gyakorlat
  • Pályázatírói végzettség/tapasztalat

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés
  • Amennyiben szükséges, akkor a munkába járás jogszabály szerint költségtérítése,
  • Hosszú távú munkalehetőség,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!