Pénzügy, számvitel, kontrolling

Regisztrált mérlegképes könyvelő kollégát keresünk Gyöngyösön

Munkavégzés helye: Gyöngyös
2019. 10. 09. 09:34

Gyöngyösi telephelyű vállalkozásunk 2016 óta számviteli és az ahhoz kapcsolódó bérszámfejtési, és egyéb kiegészítő szolgáltatások, pályázatírási szolgáltatások területén működik. Feladataink folyamatos bővülése miatt keresünk főállású regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat.

Feladatok:

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés,
  • Könyvelési bizonylatok nyilvántartásba vétele,
  • Adatrögzítés, feldolgozás
  • Munkaügyi alapdokumentációk elkészítése ügyfelek részére, bérszámfejtés előkészítése, dokumentálása,
  • Bevallások, és beszámolók elkészítése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Közreműködés egyes pályázatok megírásában,

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség regisztrációval,
  • Önálló munkavégzés a napi feladatok során,
  • Felelősségvállalás,
  • Aktív együttműködés a stratégiai feladatokban,
  • Probléma megoldó készség,
  • Nagyfokú precizitás,
  • Határidőkhöz igazodó rugalmas munkaidő beosztás vállalása,
  • MS Office ismeret, számítógép készségszintű használata,

Előnyök:

  • Egyéb számviteli tárgyú végzettség
  • 1-3 év gyakorlat
  • Pályázatírói végzettség/tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Amennyiben szükséges, akkor a munkába járás jogszabály szerint költségtérítése,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése