Konyhai dolgozó (mosogató) munkatársakat keresünk Gyöngyösre

A Sodexo a világ 19. legnagyobb munkáltatója, világszerte több mint 400.000 munkatársat foglalkoztatunk 80 országban. Magyarországon 7 telephellyel 180+ kollégával dolgozunk, életminőségét fejlesztő szolgáltatások nyújtásában, mint étkeztetés, takarítás, kertészet, vagyonőrzés, műszaki karbantartás, recepció.

Nemzetközi nagyvállalati partnerünk gyöngyösi munkahelyi éttermébe tevékenységünk bővüléséhez keresünk azonnali kezdéssel konyhai dolgozó (mosogató) munkatársat.

Munkavégzés helye:  Gyöngyös Ipari park

Jelentkezni önéletrajzzal, munkakör megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a 06-70/947 64 71-es telefonszámon Kádasné Fehér Katalin étterem vezetőnél lehet.

Feladatok

  • Mosogatás, takarítás
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Besegítés az egyszerű konyhai feladatokba
  • Tálalásban segédkezés
  • Nyersanyagok előkészítése

Elvárások

  • Minimum 8. általános végzettség
  • Megbízható, gyors és igényes munkavégzés
  • Képesség csapatban és önálló munkavégzésre is
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk

  • Munkavégzés egy új építésű, jól felszerelt, modern konyhában
  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Hétköznapi egy műszakos fix beosztás
  • Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
  • Korrekt bérezés +juttatások +cafetéria
  • 100%-ban hivatalos szabadság kiadás és elszámolás
  • Munkaruha biztosítása
  • Közvetlen buszjárat a környező településekről (Adács, Atkár, Vámosgyörk, Gyöngyöshalász, Markaz, Abasár, Visonta, Karácsond, Detk, Parád, Szücsi, Rózsaszentmárton, Ecséd, Hort, Ludas)

Információk az állásról