Karbantartó pozícióba munkatársat keresünk Gyöngyösön

Az Eszterházy Károly Egyetem
az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat

Karbantartó

A munkavégzés helye:

Gyöngyös, Mátrai út 36.

Feladatok:

  • Az Egyetem telephelyein felmerülő/jelentkező javítási és karbantartási munkák elvégzése.
  • Részt vesz rendezvények előkészítésében és utómunkálataiban, egyéb eszközök, bútorok szállításában is.
  • Szükség szerint a munkavégzés helyszínére szállítja a karbantartókat.

Elvárások:

•  Emelt szintű szakképesítés, az egység profiljának megfelelő szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy víz-gáz központi fűtés szerelő vagy lakatos vagy ezekhez hasonló szakképesítés)

•  Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

•  Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

•   “B” kategóriás jogosítvány, aktív gépkocsivezetői gyakorlat.

•  Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.

•  Problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás.

•  Számítógépes ismeret word, excel és Internet megfelelő szintű használata.

Előnyt jelent:

  • Épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat.
  • Gépész vagy villamos irányú végzettség.
  • Kazán üzemeltetésben jártasság.
  • Klímagépek üzemeltetésében való jártasság.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát Ploj Petra részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!