Audiológus szakellátó/ értékesítési munkatársat keresünk Gyöngyösön

Audiológus szakellátó/

Értékesítési munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég

keres gyöngyösi üzletébe munkatársat 8 órás munkakörbe.

Feladatok:

  • hallásgondozási feladatok elvégzése;
  • üzletmenet zökkenőmentes biztosítása;
  • egyéni megoldások ajánlása;
  • készülékek személyre szabása;
  • adminisztráció elvégzése

Ha rád igaz, hogy:

  • középfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel (GYSE; KEFA; Klinikai elektrofiziológiai; eü. asszisztensi OKJ);
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • nagyfokú empátiával rendelkezel;
  • kiskereskedelmi, értékesítési tapasztalattal bírsz, akkor jelentkezz Hozzánk!

Amit ajánlunk:

  • stabil háttér
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Gyöngyös