A Palatinus 94' Kft.-nél értékesítő-raktáros munkakörben álláslehetőség

Határozott, talpraesett és kitartó vagy? Szeretnél egy remek értékesítő csapat tagja lenni? Szívesen adnál el olyan termékeket, amelyek széppé varázsolják az otthonokat? Ha vonzódsz a lakberendezéshez, szeretsz ötletelni, tervezni, akkor érdemes jelentkezned hozzánk. Határozott, talpraesett és kitartó vagy? Szeretnél egy remek értékesítő csapat tagja lenni? Szívesen adnál el olyan termékeket, amelyek széppé varázsolják az otthonokat? Ha vonzódsz a lakberendezéshez, szeretsz ötletelni, tervezni, akkor érdemes jelentkezned hozzánk.

Feladatok

  • A forgalmazott termékskála és szolgáltatások komplex értékesítése ügyfeleink részére
  • Tanácsadás, segítségnyújtás
  • A meglévő és új ügyfelek megtartása, kezelése, keresztértékesítés
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (árajánlatok, megrendelések elkészítése, számlázás stb.)
  • Áru átvétele és kiadása
  • A tulajdonosok által megszabott értékesítési, forgalmi célok teljesítés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Google Office felhasználói szintű használata
  • Kereskedelmi, értékesítési véna
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Sikerorientált munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Szaniterek, burkolatok terén szerzett korábbi tapasztalat, valamint lakberendezői tapasztalat/végzettség
  • Kereskedelemben, értékesítésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Olyan kapcsolatrendszer, amely segítheti az értékesítési célok elérését

Amit kínálunk

  • Beillesztési program
  • Családias légkör
  • Képzéseken való részvételi lehetőség, személyre szabott fejlesztések
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés + átlagon felüli jutalék
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott