Targoncavezető-raktáros állás Halmajugrán

Detki Keksz Édesipari Kft.
Halmajugra
Nettó 313 000 Ft - 366 000 Ft / Hónap
2023. 11. 14.

Hazánk legnagyobb, magyar tulajdonban lévő kekszgyártójaként olyan termékről ismerhetsz minket, mint a Mese keksz, a Tere-Fere vagy a Háztartási keksz. Amellett, hogy kedvenc ropogtatnivalóidat készítjük, most felvételt hirdetünk családias hangulatú, magas színvonalú technológiával felszerelt raktárunkba

TARGONCAVEZETŐ-RAKTÁROS

munkakörbe!

Ha épp pályakezdőként keresel állást vagy munkahelyváltáson gondolkodsz, esetleg jobb lehetőséget szeretnél, mi itt vagyunk Neked!

Feladatok

  • Alapanyag raktár (3 műszak): beérkező kamionokról alapanyag lerakodása, betárazása, kimérési műveletek elvégzése, anyagok bekészítése a műszakok számára.
  • Készáru raktár (2 műszak): raklapok szakszerű és biztonságos felpakolása az emeletes polcrendszerre, termékek szállításhoz való előkészítése, komissiózás, kimenő kamionok feltöltése a késztermékekkel.

Elvárások

  • targoncavezetői jogosítvány (3324, 3312, 3313) együttes megléte
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszú távra, saját állományba, határozatlan idejű szerződéssel keressük új kollégánkat
  • modern környezet, bővülő és megbízható csapat vár
  • alapos betanítás és fejlődési lehetőség
  • szabad hétvégék
  • napi 8 óra munkaidő
  • hogy a 40 perc munkaközi szüneted jobban teljen, ingyenes kávé fogyasztásodról dolgozói kártyával gondoskodunk
  • kezdő havi nettó bér (műszakrendtől függően): 313.000 Ft - 366.000 Ft + extra bónusz
  • ingyenes céges buszjáratok (Gyöngyös, Visonta, Abasár, Mátrafüred, Pálosvörösmart, Markaz, Domoszló, Kisnána, Verpelét, Feldebrő, Aldebrő, Tófalu, Kápolna, Kompolt, Kál, Nagyút, Ludas, Detk, Pély, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged), távolsági bérlet 100%-os támogatása, 30 Ft/km üzemanyag hozzájárulás
  • igyekszünk évente több alkalommal meglepetéssel kedveskedni kollégáinknak (pl. élelmiszercsomag, jégkrémnap, csapatépítők)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott