Szakképzett felszolgáló - pultos állás folyamatosan bővülő mátrafüredi csapatunkban

4 Évszak Mátra Kft.
Mátrafüred
Nettó 300 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2023. 10. 23.

A 4 ÉVSZAK a térség egyik legdinamikusabban fejlődő, turisztikai területen tevékenykedő cégcsoportja, melynek tagjai a HIGH-TECH Sportok Bázisa, a mátraházi HEGYIHOTEL***, a mátrafüredi PALÓC BISTORANT, VÖLGYHOTEL*** és az ERDEIHOTEL****.

Cégcsoportunk több tízezer vendéget fogad és szolgál ki évente, így a munkaerőfoglalkoztatásban is meghatározó szerepünk van. Kollégáinkat igyekszünk megbecsülni, mert tudjuk, hogy csak a munkájával és munkahelyi környezetével elégedett munkatárs tudja azt az elhivatottságot, lelkesedést és szakmai színvonalat nyújtani, mely a vendégeink megelégedettségének és cégcsoportunk sikerének záloga.

A PALÓC BISTORANT éttermünkben megpályázható FELSZOLGÁLÓ, PULTOS munkakörhöz kellemes, természetközeli munkakörnyezetben a térség vendéglátás szektorában elérhető legmagasabb bérezést és juttatás csomagot* kínáljuk beleértve a borravaló megtartását is.

Ha elkötelezettnek érzed magad a minőségi vendéglátás iránti, felelősségteljesen, hatékonyan, rugalmasan, magas szakmai színvonalon végzed a munkádat és örömmel illeszkedsz be egy lelkes csapatba, akkor küldd el fényképes (friss) önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva; 06 20 4434444

Bővebben rólunk:

www.palocetterem.hu; www.4evszak.hu

Étlapunk: https://palocetterem.hu/images/pdf/alacarte.pdf

Videó az étteremről: https://www.youtube.com/watch?v=NMw3XTkI-BI

Feladatok

  • vendégek magasszintű kiszolgálása
  • a’la cart forgalom és a rendezvények zökkenőmentes lebonyolítása
  • egyeztetés, együttműködés konyhafőnökkel, rendezvényszervezővel

Elvárások

  • minimum 3 éves vendéglátói tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • kiváló kommunikációs képesség
  • nyitottság hétvégi munkavégzésre

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány, de nem feltétel

Amit kínálunk

A magas béren felüli juttatások:

  • Borravaló megtartása (egyedülálló módon a bankkártyás borravalót is!)
  • 13. havi fizetés!!
  • heti 3 pihenőnap
  • 30 e Ft étkezési támogatás/hó
  • 100 e Ft szabadidőutalvány/év
  • szükség esetén vadonatúj szolgálati lakás közvetlenül az étterem mellett
  • munkaruha
  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • belső csapatépítések, kirándulások, kulturális programok és persze hamisíthatatlan hütte partyk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott