A Palatinus 94' Kft.-nél értékesítő állás középfokú végzettséggel rendelkezőknek

Határozott, talpraesett és kitartó vagy?

Szeretnél egy remek értékesítő csapat tagja lenni?

Szívesen adnál el olyan termékeket, amelyek széppé varázsolják az otthonokat?

Ha vonzódsz a lakberendezéshez, szeretsz ötletelni, tervezni, akkor érdemes jelentkezned hozzánk.

Feladatok

  • A forgalmazott termékskála és szolgáltatások komplex értékesítése ügyfeleink részére
  • Tanácsadás, segítségnyújtás
  • A meglévő és új ügyfelek megtartása, kezelése, keresztértékesítés
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (árajánlatok, megrendelések elkészítése, számlázás stb.)
  • A tulajdonosok által megszabott értékesítési, forgalmi célok teljesítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Google Drive, Office felhasználói szintű ismerete
  • Kereskedelmi, értékesítési véna
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Sikerorientált munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Szaniterek, burkolatok terén szerzett korábbi tapasztalat, valamint lakberendezői tapasztalat/végzettség
  • Kereskedelemben, értékesítésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Olyan kapcsolatrendszer, amely segítheti az értékesítési célok elérését

Amit kínálunk

  • Beillesztési program
  • Családias légkör
  • Képzéseken való részvételi lehetőség, személyre szabott fejlesztések
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés + átlagon felüli motivációs rendszer

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!