Szobaasszonyt keresünk a Mátraházi Edzőtáborba

Nemzeti Sportközpontok Intézmény
Gyöngyös
Bruttó 222 000 Ft - 261 500 Ft / Hónap
2022. 06. 24.

A Mátraházi Edzőtábor az ország egyik legismertebb és legnépszerűbb edzőtábora, amely a sportolók rendelkezésére áll.

A szállásadó épületek, sportlétesítmények, modern komplexum, amelyet a Nemzeti Sportközpontok üzemeltet.

Munkaidő: 7:00 - 15:00

Heti 40 óra.

Feladatok

  • A Mátraházi Edzőtáborban lévő helyiségek napi takarítása, melynek része az ágynemű és törölköző cseréje, portörlés, felmosás, porszívózás, ablaktisztítás, mellékhelyiségek takarítása, szemetesek ürítése és egyéb, a tisztaság megőrzésével kapcsolatos feladatok.

Elvárások

  • büntetlen előélet
  • munkájára igényes, precíz
  • önálló munkavégzés
  • más munkavállalókkal, valamint vendégekkel udvarias és segítőkész kapcsolattartás

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Gyöngyös és környéki lakhely ( a bejárás miatt)

Amit kínálunk

  • megbízható állami cég
  • útiköltség térítés
  • negyedéves juttatás (próbaidő alatt is visszamenőleg jár)
  • 13. havi fizetés
  • kedvezményes üdülési, sportolási lehetőség a Nemzeti Sportközpontok létesítményeiben

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!