Felszolgáló, étteremvezető álláslehetőség Gyöngyösön

A 4 ÉVSZAK a térség egyik legdinamikusabban fejlődő, turisztikai területen tevékenykedő cégcsoportja, melynek tagjai a 4 ÉVSZAK HSB, a 4 ÉVSZAK Hegyihotel***Mátraháza, a hamarosan megnyíló 4 ÉVSZAK Erdeihotel****Mátrafüred és 4 ÉVSZAK Völgyhotel**Mátrafüred, valamint a 4 ÉVSZAK Palóc Bistorant étterem és borterasz, mely többszörösen díjazott, modern, minőségi konyhájával emelkedik ki a térség vendéglátóhelyei közül.
Cégcsoportunk többezer vendéget fogad és szolgál ki évente, így a munkaerőfoglalkoztatásban is meghatározó szerepünk van.

Kollégáinkat igyekszünk megbecsülni, mert tudjuk, hogy csak a munkájával és munkahelyi környezetével elégedett munkatárs tudja azt az elhivatottságot, lelkesedést és szakmai színvonalat nyújtani, mely a vendégeink megelégedettségének és cégcsoportunk sikerének záloga.

Feladatok

  • vendégek magasszintű kiszolgálása;
  • ala carte forgalom és a rendezvények zökkenőmentes lebonyolítása;
  • egyeztetés, együttműködés konyhafőnökkel, rendezvényszervezővel, konyhai személyzettel,
  • HCCP előírások betartása, és betartatása

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • minimum 3 éves felszolgálói tapasztalat;
  • jó problémamegoldó képesség és rugalmasság;
  • kiváló kommunikációs képesség;

nyitottság hétvégi munkavégzésre.

Előnyök

  • Elkötelezettnek érzed magad a minőségi vendéglátás iránti, felelősségteljesen, hatékonyan, rugalmasan, magas szakmai színvonalon végzed a munkádat és örömmel illeszkedsz be egy lelkes csapatba.
  • angol nyelvtudás;
  • B típusú jogosítvány.

Áprilisi munkakezdés.

Amit kínálunk

  • A pincér munkakörhöz kellemes, természetközeli munkakörnyezetben a térség vendéglátás szektorában elérhető legmagasabb bérezést és juttatás csomagot kínáljuk beleértve a borravaló megtartását is.
  • Kiegészítésként étkezési hozzájárulást, munkaruhát és szabadidő utalványt is adunk. Szállást saját most épült szolgálati lakásunkban biztosítunk és a szakmai továbbképzést, a szakmai versenyeken való részvételt is támogatjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!