Konyhai raktáros, bekészítő állás Gyöngyösön

A Sodexo a világ 19. legnagyobb munkáltatója, világszerte több mint 400.000 munkatársat foglalkoztatunk 60 országban, Magyarországon 14 telephelyen nyújtunk életminőséget javító üzemeltetési szolgáltatásokat.

Partnerünk gyöngyösi munkahelyi éttermébe keresünk konyhai raktáros, bekészítő munkatársat.

Feladatok

  • Éttermi és büfé áru raktárba pakolása
  • Étel, ital- és szendvics automaták feltöltése
  • Helyszíni rendezvényekhez bekészítések eljuttatása
  • Kézi árumozgatás (lépcsőzéssel)
  • Konyhai feladatokba besegítés

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Megbízható, gyors, igényes és tiszta munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Képesség csapatban és önálló munkavégzésre is

Előnyök

  • Gyakorlat konyhai területen, étkeztetésben
  • Rendezvény bekészítésben tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Hétköznapi egy műszakos beosztás
  • Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
  • Korrekt bérezés +juttatások
  • 100%-ban hivatalos szabadság kiadás és elszámolás
  • Munkaruha biztosítása
  • Közvetlen buszjárat a környező településekről (Adács, Atkár, Vámosgyörk, Gyöngyöshalász, Markaz, Abasár, Visonta, Karácsond, Detk, Parád, Szücsi, Rózsaszentmárton, Ecséd, Hort, Ludas)

Jelentkezni önéletrajzzal,  munkakör megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy közvetlenül a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!