Programozó, fejlesztő álláslehetőség Gyöngyösön

Cafesys Kft.
Gyöngyös
2021. 08. 06.

A Cafesys Kft. gyöngyösi székhelyű, magyar tulajdonban lévő informatikai technológia fejlesztésével, támogatásával foglalkozó társaság.

Új kollégánkat keressük rész- vagy teljes munkaidőbe, programozó, fejlesztő munkakörbe.

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldj fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igényedet megjelölve.

Feladatok

  • Webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Mobil alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő oldalak fejlesztése, tesztelése, optimalizálása
  • Rendszerintegrációk megvalósítása
  • Teljesítményoptimalizálás
  • Tesztelés és dokumentáció készítése

Elvárások

  • Informatikus végzettség
  • Elektronikai ismeretek
  • Natív technológiák ismerete, iOS esetén Swift, Android esetében Kotlin
  • Mobil eszközökön történő biztonságos adattárolási lehetőségek ismerete, valamint JSON, XML, SQL jártasság
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos precíz munkavégzés

Előnyök

  • Tapasztalat core android / iOS API-kkal illetve keretrendszerekkel
  • Mobil eszközökön történő biztonságos adattárolási lehetőségek ismerete
  • Különböző Web Service-ek és REST API-k ismerete
  • 25 év alatti életkor
  • Szakmai tapasztalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!