Ügyvezető asszisztens-könyvelő állás Gyöngyösön

INTER-PRODUKT '96 Kft.
Gyöngyös
Bruttó 300 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 06. 23.

Hosszú múlttal, nagy ügyfélkörrel, jó hírnévvel rendelkező cégünk már 27 éve könyveléssel, adótanácsadással, könyvvizsgálattal foglalkozik. Vállaljuk gazdasági társaságok, egyéni vállalkozók, őstermelők, egyesületek, alapítványok könyvelését, magánszemélyek adóbevallásainak elkészítését. Kis csapattal, nagyon hatékony munkát tudunk elvégezni. Kiemelt szempont számunkra, hogy partner legyünk a vállalkozásban!

Feladatok

  • Ügyvezető munkájának segítése, e mellett adatrögzítés, könyvelés.

Elvárások

  • Ügyvezető asszisztensi-könyvelői állásunkra keresünk kommunikatív, pontos, logikus gondolkozású, rugalmas munkatársat, aki szereti a pörgést és a kihívásokat, felhasználói szinten ismeri a word-ot és az excelt, gyorsan gépel és szeretne egy modern, új irodában dolgozni. Elvárásunk az előbbieken felül legalább az érettségi bizonyítvány.Számviteli, gazdasági területen szerzett tudás, tapasztalat előnyt jelent.

    Ha te ilyen vagy és szeretnél csapatunkhoz csatlakozni, várunk szeretettel, jelentkezz hozzánk bátran :-)

  • Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre kérjük beküldeni!

Előnyök

  • Gyors fejlődési lehetőség, stabil állás, szép környezet.

Amit kínálunk

  • Bruttó 300.000.-Ft/hó fizetés a betanulási időre (3 hónap) és a munkábajárás költségtérítése. A próbaidő leteltét követően felmérjük a megszerzett tudást és gyakorlatot, amik alapján emelünk a bruttó béren.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!