Vagyonőrzési vezető - Security service manager állás Gyöngyösön

A Sodexo a világ 19. legnagyobb munkáltatója, világszerte több mint 400.000 munkatársat foglalkoztatunk 60 országban.

Magyarországon 8 telephelyen nyújtunk életminőséget javító szolgáltatásokat – mint étkeztetés, takarítás, kertészet, vagyonőrzés, műszaki karbantartás, recepció, irodai támogató funkciók.

Nemzetközi partnerünk dinamikusan növekvő gyöngyösi gyáregységbe keressük elhivatott, kihívásokat és változatos feladatkört kereső új munkatársunkat Vagyonőrzési vezető (Security service manager) munkakörbe.

Feladatok

  • Multinacionális partnerrel történő együttműködés
  • Alvállalkozó koordinálása
  • Biztonsági szabályzatok, eljárások frissítése, betartatása
  • A biztonsági személyzet napi feladatainak kialakítása és ellenőrzése
  • Személy- és járműforgalom felügyeletének irányítása
  • Tűzjelző, kamerarendszer és egyéb biztonsági rendszerek felügyelete
  • Vagyonőrzéshez kapcsolódó riportok elkészítése
  • Javaslatok kidolgozása a szolgáltatási színvonal és profitabilitás emelése érdekében

Elvárások

  • Érvényes vagyonőri igazolvány
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves vagyonvédelmi irányítói tapasztalat ipari létesítményben
  • Problémamegoldásra irányuló szemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS office)
  • Szervező- és irányítókészség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Jellemzően hétköznapi beosztás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
  • Versenyképes juttatási csomag

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!