Nyelvtanárt keresünk a Helen Doron Oktatóközpontba Gyöngyösön

Varga Enikő Egyéni vállalkozó
Gyöngyös
Bruttó 4 600 Ft - 5 400 Ft / Óra
2021. 05. 17.

Jelentkezz a gyöngyösi Helen Doron English Oktatóközpontunkba nyelvtanárnak ha ráérsz héköznap délutánonként délután 2 - 7 óra között.

Nálunk nem csak munkahelyre, hanem szakmai közönségre is találsz!

Ha te olyan lelkiismeretes és empatikus, magaddal szemben is magas elvárásokkal rendelkező, felsőfokú angol nyelvismerettel bíró ember vagy, aki szívesen foglalkozna gyerekekkel (piciktől kezdve egészen a tinédzserekig) élménypedagógia alapú zenés-kreatív nyelvoktatási módszer keretein belül, írj.

Küldd el önéletrajzodat és motivációs leveled az oldalon keresztül és ismerd meg az élményalapú angol tanítás komplex világát a Helen Doron English Gyöngyös Oktatóközpontjában!

Bővebb infromációt itt találsz: gyongyos.helendoron.hu

Feladatok

  • kiválóan beszélsz angolul és erről felsőfokú végzettséged is van,
  • nem állnak tőled távol a szokatlan és kreatív megoldások,
  • szeretsz játékokat készíteni, meglepni új játékokkal a gyerekeket
  • szívesen és jól dolgozol egyedül, de az együttműködés sem jelent gondot,
  • meggyőződésed, hogy az oktató-nevelő munka szolgáltatás és hivatás,
  • tudod, hogy az iskolában a gyerek a legfontosabb,
  • képes vagy differenciálni és könnyedén adaptálódsz új helyzetekhez,
  • vallod, hogy a szülő, a gyerek és a tanár partnerei egymásnak, mely közösség a sikeres munka alapja,
  • ráérsz hétköznap délutánonként /2- 7 óra között/, hiszen ekkor tartjuk óráinkat, emellett van időd felkészülni az órákra
  • hetente, minimum 10 csoportot el tudsz vállalni

Elvárások

  • kiváló angol nyelvtudás
  • gyermekszeretet
  • jó kommunikációs készség
  • nem riad meg az énekléstől, szülők előtti szerepléstől
  • kreativítás, az órán használt játékok önálló készítése
  • Gyöngyösi vagy környéki lakosú vagy (max.20 km-es körzetben)

Előnyök

  • jogosítvány, személygépkocsi
  • pedagógiai végzettség

Amit kínálunk

  • Kedves, barátságos légkör & munkakör
  • A módszerhez, tanításhoz szükséges tananyagok, egyéb eszközök biztosítása
  • Segítségnyújtás, támogatás
  • képzések

Ami rád vár:

  • szuper csapat
  • barátságos légkör
  • belső képzéseket, innovatív megoldásokat
  •  az egész világon egyedülálló szakmódszertani ismereteket
  • inspiráló szakmaiságot
  • sok-sok szeretetet a diákoktól
  • elismerést a szülőktől és a csapattól

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!