Szakácsokat keresünk mátrafüredi munkavégzésre

Kiss Beatrix Egyéni vállalkozó

Szakács

Munkavégzés helye: Gyöngyös

2021. 04. 22. 13:57

A Mátra egyik legimpozánsabb étterem-komplexuma, a mátrafüredi 4 Évszak – Palóc Bistorant (www.palocetterem.hu), folyamatosan bővülő szolgáltatásaihoz „a la carte” étkeztetésben jártas, gyakorlott szakács munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Képesítés és szakmai tapasztalat alapján A TÉRSÉG LEGMAGASABB BÉREZÉSÉT, heti 3 pihenő napot, + 30e Ft étkezési támogatást/hó + 100e Ft szabadidőutalvány/év,  folyamatos szakmai továbbképzést, cégen belüli előre lépési lehetőséget és számos egyéb kedvezmény nyújtását garantáljuk!

Szükség szerint szállást az étterem közvetlen közelében biztosítunk, ezért autó nem szükséges, bejárási költség nincs. A próbanapon az utazási költséged is fizetjük.

Feladatok

  • Új munkatársunkat megbízhatónak, a szakmáját szerető és azt magas színvonalon művelő, szorgalmas szakembernek képzeljük el.

Elvárások

  • Megfelelő szakmai végzettség és gyakorlat.
  • Az ország piacvezető csapatépítő cégének (www.4evszak.hu) bázis éttermébe az idénymunkások, az átmeneti megoldásban gondolkodók számára nem mi vagyunk a megfelelő munkahely.

Előnyök

Ha hosszú távra akarod biztosítani a jövődet, jelentkezz!

Amit kínálunk

  • Heti 3 pihenő nap
  • 30 e Ft étkezési támogatás/hó
  • 100 e Ft szabadidőutalvány/év
  • Szakmai és vezetői továbbképzések

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott