Porfesték kereskedelemmel és technológiával foglalkozó területre keresünk kollégát Gyöngyösön

Pulvertech Kft.
Gyöngyös
2021. 03. 01.

Cégünk a világ egyik legnagyobb festék-, és technológiagyártó vállalatainak magyarországi disztribútora. Porfesték kereskedelemmel és technológiával foglalkozó területre keresünk kereskedelmi és terméktámogatási feladatok ellátására új kollégát.

Csak és kizárólag a feltételeknek megfelelő jelentkezőket várunk!

Az állásra jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Az önéletrajzának elküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy munkatársaink az adatait adatbázisunkba rögzítsék, azt Június 15-ig megőrizzék.

Feladatok

  • Magas színvonalú kapcsolattartás meghatározott területen meglévő ügyfelekkel (személyesen, telefonon és elektronikus úton)
  • Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása
  • Sablonokban lévő kalkulációk és árajánlatok készítése, nyilvántartások vezetése, riportok, kimutatások összeállítása, ajánlatadás, nyomonkövetés
  • A partnereink részére folyamatos műszaki, szakmai és kereskedelmi támogatás.
  • Reklamációk kezelése, nyilvántartása és megoldása

Elvárások

  • Műszaki (minimum) középfokú végzettség vagy ennek hiányában a szakmában eltöltött 2-3 év releváns aktív gyakorlat
  • Angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs, kíváló problémamegoldó, szervezési készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás, nyitott, rugalmas személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki, vegyipari végzettség
  • Bevonattechnikai gyakorlat
  • Folyékony, vagy porfestésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi és vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat műszaki területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, alapfizetésen kívüli teljesítményarányos juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges gépjármű
  • Mobil telefon, tablet
  • Családias hangulat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!