Ipari bádogos munkatársakat keresünk Visonta és környékén

BIS Hungary Kft.
Visonta
2019. 12. 18.

A BIS Hungary Kft. ipari bádogos munkára keres embereket Visontára a Mátrai Erőmű Zrt. területére.

Pozitív hozzáállású, dolgozni akaró munkatársakat keresünk.

Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.

Elsősorban ipari bádogosokat keresünk, de kreatív lakatosokat is szívesen látunk, akik nyitottak ipari bádogozási munkák (gyártás, szerelés) elsajátítására.

Bér megegyezés szerint!

Feladatok

  • Ipari bádogozás, szigetelés.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Pozitív hozzáállás, kreatív szemlélet

Előnyök

  • Ipari bádogozásban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Biztos egzisztencia
  • Bejelentett munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott