Kazángépész munkatársakat keresünk visontai munkavégzéssel

A Viresol Kft. Magyarország egyetlen búzafeldolgozó gyára, amely kiváló minőségű búzaalapú termékeket állít elő az elérhető legmodernebb,  egyedülálló technológiával. Visontai üzemünk több mint 200 munkavállalójával évente 250 000 tonna búza feldolgozásával készít keményítőt, glutént, alkoholt és takarmányt.

Munkatársaink szakértelme az alapja folyamatos fejlesztéseinknek és tökéletességre való törekvésünknek. Hiszünk abban, hogy csak kiváló szakemberek munkájával tudunk olyan értéket teremteni, amire büszkék lehetünk. A Te sikered a mi sikerünk.

Feladatok

  • Kazán és a hozzá tartozó segédüzem üzemeltetése és felügyelete.
  • Berendezések ellenőrzése során észlelt meghibásodások, rendellenességek jelentése, naplózása.
  • Üzemzavar esetén az hibaelhárításban való részvétel, kisebb karbantartások elvégzése.
  • Üzemi naplózás (kazánparaméterek, események).
  • Kazánok üzemeltetésével a technológiai hőigények kielégítésének biztosítása.
  • Vízüzemi berendezések ellenőrzése, szükség szerinti beavatkozás.
  • A vonatkozó tűz- és munkavédelmi szabályok betartása.
  • Társüzemekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Kazángépész végzettség / Legalább 12 t/h ( villamosművi-, erőművi gépész).
  • 1-3 év üzemeltetésben szerzett tapasztalat.
  • Rendszerben való gondolkodásmód.
  • Gyors reakció, felelős döntéshozatal.

Előnyök

  • Energetikai területen szerzett tapasztalat
  • Gázfogadó állomás kezelő
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem (teljesítményalapú mozgóbér + célprémium+ 13. havi fizetés)
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás (saját gépjármű vagy ingyenes buszjárat)
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!