Értékesítő kollégát keresünk Gyöngyös belvárosi üzletbe

Értékesítő kollégákat keresünk .Gyöngyösön belvárosi telekommunikációs szaküzletbe 4 vagy 8 órás munkakörökbe valamint "home office" módba.

Megbeszélés szerint hosszútávú megbízási viszonyban is. Szakképzettség nem elvárás, de jó a kommunkációs kézség,nagyobb fokú érdeklődés a mobiltelefonok és világa felé elengedhetetlen.

Cégünk munkatársai vállalják,hogy fiatal,e téren tapasztalatot és végzettséget nem szerzett leendő kollégáinkat egy új szakmához segíti.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "JELENTKEZEM" gombra kattintva és telefonon a :+3620 3278802-es számon.

Feladatok

  • Folyamtos árurendelés,offline kiszolgálás-értékesítés,komplett üzletvezetés

Elvárások

  • Rugalmas és nyitott elvárásaink vannak.

Előnyök

  • Számítógép és az alap szoftverek használata.
  • Kereskedelmben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!