Raktáros, áruösszekészítő munkatársat keresünk Gyöngyösön

DOLGOZZ VELÜNK, LEGYÉL CSALÁDIAS CSAPATUNK TAGJA!

RAKTÁROS, ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatok:

  • áruátvétel, árumozgatás,
  • kimenő szállítmányok precíz összekészítése, ellenőrzése, adminisztrálása,
  • raktári rend fenntartása, leltározás,
  • alkalmanként áru kiszállítása.

Elvárások:

  • önálló, pontos, megbízható munkavégzés csapatban és önállóan,
  • terhelhetőség, megfelelő fizikai állóképesség, kitartás,
  • B kategóriás jogosítvány, tényleges vezetési tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • rendszeretet, gyakorlatias gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig,
  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség.

Előny: raktározásban és kisteherautó vezetésben szerzett gyakorlat.

Munkavégzés helye: Gyöngyös belváros DTS Üzletház.

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2019.07.31-ig!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!