Értékesítő munkakörbe kollégát keresünk Gyöngyösön

Pulvertech Kft.
Gyöngyös
2019. 04. 23.

Szeretsz emberekkel foglalkozni?

Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, akkor vár a PulverTech Kft értékesítőnek! Cégünk a világ legnagyobb festék-, és technológiagyártó vállalatainak magyarországi disztribútora, ahol munkádért cserébe kiemelkedő lehetőségeket kínálunk számodra

Feladatok

  • Porfestékek és egyéb kiegészítők, berendezések értékesítése
  • Ügyféllátogatás
  • Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása, vásárlói elégedettség és elköteleződés növelése
  • Szakmai tanácsadás
  • Az adott területhez tartozó ügyfelek árbevételének növelése
  • Személyes, telefonos és elektronikus kapcsolattartás az ügyfelekkel, felmerülő problémák kezelése
  • Jelentések és elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • Munkavégzés csak hétköznapokon

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • udvarias, barátságos személyiség
  • kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • önálló munkavégzés
  • eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
  • kereskedelmi szemlélet
  • nyitott, rugalmas személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Festékiparban szerzett tapasztalat
  • Műszaki / kereskedelmi / vegyipari végzettség
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil munkaadói háttér
  • Fejlődési , és karrier lehetőség
  • Folyamatos továbbképzések
  • Összetartó, rugalmas, felkészült és segítőkész csapat
  • Változatos munkakör
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Versenyképes jövedelem
  • Az alapbéren felül teljesítmény után járó prémium
  • Céges gépjármű, okostelefon, tablet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!