Pultos munkakörben álláslehetőség Horton

Tarjáni Darol Kft.
Hort
Bruttó 225 000 Ft - 270 000 Ft / hónap
2019. 06. 19.

Vendéglátó egységünkbe keresünk lelkiismeretes, igényes nőket.

Fiatalos, lendületes, rugalmas csapattal dolgozunk együtt. A modern technológia világában nekünk is alkalmazkodnunk kellett, így legtöbbjében e-mailes rendszerben történik a kommunikáció. Exel táblázatokat használunk a minnél könnyebb munkavégzés érdekében. Többnyire telefonos kapcsolatban vagyunk egymással napi szinten.

Szükségünk van olyan emberekre, akik önállóan végzik a munkájukat, jó kommunikációs készséggel rendelkeznek, szeretik a kihívásokat és mind emellett fontos a pontos elszámolás akár a kollégák felé, akár a főnökség irányába.

Szeretnénk ha még többen tudnánk ebben a szakmában együtt dolgozni!

Feladatok

  • Kedves kiszolgálás, precíz munkavégzés, áru átvétele és adott esetben ellenőrzése.
  • A munkakörnyezet tisztántartása, rendezetté tétele.

Elvárások

  • Pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés.

Előnyök

  • számítógépes alapismeretek (exel, levelezés)
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • rugalmas beosztás
  • Prémium rendszer
  • munkába járás térítése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!