Kereskedelmi ügyintéző munkatársat keresünk Gyöngyösön

DOLGOZZ VELÜNK, LEGYÉL CSALÁDIAS CSAPATUNK TAGJA!

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatok:

  • vállalati partner igények magas szintű kiszolgálása,
  • árajánlatok készítése,
  • beérkező, kimenő hívások, e-mailek kezelése,
  • szállítói kapcsolattartás, áruk nyomon követése,
  • vevői szállítólevél, számla készítés.

Elvárások:

  • minimum középfokú kereskedelmi végzettség (érettségi),
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office),
  • pontos, precíz, szorgalmas munkavégzés csapatban és önállóan,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • terhelhetőség, vevőorientált gondolkodás,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • hosszú távú elkötelezettség.

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapat, változatos, felelősségteljes feladatkör,
  • versenyképes jövedelem,
  • családias környezet, stabil háttér,
  • teljes munkaidős állás.

Előny: vállalatirányítási rendszer ismerete, vállalati értékesítésben szerzett gyakorlat, nyelvismeret.

Munkavégzés helye: Gyöngyös belváros DTS Üzletház, kezdés azonnal.

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel Dér munkavédelem kereskedelmi ügyintéző jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2019. 03.05-ig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!