Mérnök, műszaki, villamossági

Villamosmérnök, fejlesztőmérnök állás Gyöngyösön

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Fizetés: Bruttó 300000 - 500000 / hónap
2018. 10. 03. 16:14

Gyöngyösi székhelyű, beágyazott rendszerek fejlesztésével foglalkozó kft, fejlesztőmérnök munkatársat keres.

Önéletrajzát kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Áramkörtervezés
  • Beágyazott méréstechnikai rendszerek fejlesztése
  • Gyártási, bemérési dokumentációk készítése
  • Tesztelő és bemérő segédberendezések tervezése
  • Gyártásba vitel és gyártás támogatása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • Analóg és digitális áramkörtechnikai jártasság

Előnyök:

  • Gyöngyösi és/vagy gyöngyös környéki illetőség
  • Mikrokontroller programozási jártasság (firmware)
  • PCB tervezési ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás, rugalmas munkaidő
  • Folyamatos szakmai fejlődés
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.