Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavezető pozícióban álláslehetőség Gyöngyösön B kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye: Gyöngyös
2018. 08. 08. 13:57

Társaságunk az egyik legjelentősebb keskenynyomközű vasúti pályaépítő és karbantartó cég Magyarországon, az ország több területén kisvasúti pályaépítését, karbantartását, felújítását végzi.
Célunk, hogy hosszútávú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

  • műszaki, technológiai utasítások alapján vasúti pálya építésénél irányítás
  • a cég dolgozóival való napi kapcsolattartás
  • szakmaspecifikus ismereteit naprakészen tartja: anyagok eszközök, technológia
    megrendelések kezelése, áru átvétele

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • számítógépes ismeret: MS Word, Excel felhasználói szint
  • min. B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • vasúti szakképesítés: munkavezetői
  • szakirányú technikus végzettség

Amit ajánlunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem

Jelentkezni lehet:

  • e-mail: info@palya-vasut.hu

Felvilágosítást ad:

  • Baráczki Katalin – +36-70/902-0011 (08:00-14:00 között)

Várjuk jelentkezését!

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.