Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi-értékesítői munkatársat keresünk Gyöngyösön

Munkavégzés helye: Gyöngyös
2018. 06. 26. 12:38

A sikeres tevékenység és folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk:

SPORTRUHÁZAT – LAKÁSTEXTÍL részlegünkre:

Kereskedelmi – Értékesítői munkakör POZÍCIÓBA.

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi)
• Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office)
• Alapfokú nyelvismeret
• Önálló, precíz, szorgalmas munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség
• Eredmény – és vevőorientált gondolkodás
• Terhelhetőség, megbízhatóság, rugalmasság
• Pozitív, illetve megbízható személyiség
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Csapatmunkára való alkalmasság
• Hosszú távú elkötelezettség

Feladatkör:
• Értékesítés: vásárlók magas szintű kiszolgálása
• Pénztárgépkezelés, számlázás
• Áru rendelése, nyomon követése, készlet nyilvántartása
• Beérkező és kimenő hívások, e-mailek kezelése
• Reklamációk kezelése
• Leltározás
• Termékek kihelyezése az üzlettérbe
• Weboldal kezelés
• Marketing tevékenység koordinálása
• Jelentések készítése a vezetőség felé, szükséges adminisztráció vezetése

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
• Dinamikus csapat
• Kellemes, családias környezet
• Változatos feladatkör
• Önálló, felelősségteljes munka
• Teljes munkaidős állás
• Stabil háttér

Előny:
• Kereskedelemben szerzett tapasztalat
• Magabiztos fellépés
• Vállalatirányítási rendszer ismerete
• Webáruház kezelésének ismerete

Jelentkezni 2018.07.10-ig lehet.

Munkavégzés helye: Gyöngyös – DTS Üzletház – SPORT,- ÉS LAKÁSTEXTÍLIA RÉSZLEG

Kezdete: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a „Értékesítési munkatárs” jeligére az alábbi e-mail címre: niki@derestarsa.hu