0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Intézményi takarító munkakörben álláslehetőség Gyöngyösön

Eszterházy Károly Egyetem

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Gyöngyös

2018. 06. 15. 10:40

Az Eszterházy Károly Egyetem az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:
Intézményi takarító

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Feladatok:

  • A Gyöngyösi Campus telephelyein, épületeiben takarítási feladatok ellátása.
  • Tisztítószerek, eszközök mennyiségének, állapotának nyomonkövetése, javaslattétel beszerzésre.
  • Irodahelyiségek mellékhelyiségeinek tisztán tartása takarítási terv szerint.

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Igényes munkavégzés.
  • Makulátlan erkölcsi bizonyítvány.
  • Egészségügyi alkalmasság.
  • Több műszakos és hétvégi munkarend vállalása.
  • Legalább általános iskolai végzettség, a szakirányú végzettség előnyt jelent.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a heo@uni-eszterhazy.hu e-mail címre.