Szakmunka

Szakács / szakácsnő munkatársat keresünk Gyöngyösön

Munkavégzés helye: Gyöngyös
2018. 05. 15. 12:56

A Sodexo a világ 19. legnagyobb munkáltatójaként több mint 50 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkezik helyszíni szolgáltatásokban.

Nemzetközi nagyvállalati partnerünk gyöngyösi munkahelyi éttermébe keresünk azonnali kezdéssel szakács / szakácsnő munkatársat.

Feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése
  • Menü szerinti ételek önálló elkészítése
  • Készételek tálalása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
  • Konyhai dolgozók irányítása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Gyakorlat házias és reform ételek elkészítésében
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó csapatmunka

Előny:

  • Nyílt vendéglátásban vagy menüs konyhán szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös Ipari park

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Hétköznapi egy műszakos munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör, támogató kollégák
  • Korrekt bérezés +juttatások +cafetéria
  • Munkaruha biztosítása
  • Közvetlen buszjárat a környező településekről (Adács, Atkár, Vámosgyörk, Gyöngyöshalász, Markaz, Abasár, Visonta, Karácsond, Detk, Parád, Szücsi, Rózsaszentmárton, Ecséd, Hort, Ludas)

Jelentkezni önéletrajzzal, munkakör megjelöléssel az allas.services.hu@sodexo.com email címen, vagy 70/947 64 71 -es telefonszámon Kádasné Fehér Katalin étterem vezetőnél lehet.