Egyéb munkalehetőségek

Túravezető állás Mátrafüreden állandó vagy alkalmi munkára

Munkavégzés helye: Gyöngyös és környéke
2018. 05. 02. 10:43

Nem vagy otthonülő típus? Szereted az aktív életet, a természetet? Mit szólnál egy olyan munkához, ami egyben szórakozás is? Netán csak hétvégekre keresel munkát?
Legyél állandó vagy alkalmi túravezető a High-Tech Sportok Bázisán!

Feladataid:
• különböző sporteszközökkel túravezetés (segway, quad, mountaincart,)
• túrák előkészítése
• eszközök karbantartása
• adminisztráció

Elvárásaink:
Gyors alkalmazkodási képesség, gyors helyzetfelismerés, kreativitás, jó problémamegoldó képesség, extrovertált jellem, rugalmas időbeosztáshoz való alkalmazkodás, kiváló kommunikációs készség, sportos alkat.

Előnyt jelent:

  • Animátori vagy túravezetői tapasztalat, jogosítvány és saját gépkocsi, idegennyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Ingyenes túravezetői képzés, fejlődési, előre lépési lehetőség és versenyképes fizetés.

Amit kérünk:

  • A változó munkaidőhöz történő alkalmazkodás, hétvégi munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Mátrafüred

Fényképpel ellátott önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:
info@hsb.hu Tárgy: HSB túravezető