Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk a Holliceriped Kft.-hez

Munkavégzés helye: Gyöngyös és környéke
2018. 02. 05. 12:51

Mérlegképes könyvelőt keresünk!

A Holliceriped Kft. vállalkozás bővítés következtében mérlegképes könyvelőt keres.

Amennyiben az alábbi követelmények alapján magára ismer és szeretne jelentkezni az állásra, a lent található email címre leadhatja fényképes önéletrajzát.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Havi, Negyedéves, éves zárásokban való közreműködés, egyeztetések
  • Részvétel adóbevallások összeállításában
  • Éves és évközi beszámolók készítésében való közreműködés

Egyéb információ:

  • Kezdés várható időpontja: Kiválasztást követően rövid határidővel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • Precíz, önálló és gyors munkavégzés
  • csapatban való munkavégzés képessége
  • jó monotonítástűrő képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat

  • holliceriped2012@gmail.com

Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.