0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Betanított karbantartó kollégákat keresünk Gyöngyöshalászra

Globe-job

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

2018. 01. 10. 09:26

Betanított karbantartókat keresünk!

(Targoncás jogosítvány előny – br. 297.000Ft/hó)

Február 1-i kezdéssel keresünk ÚJ munkaerőket az Apollo Tyres gyárterületére. (Gyöngyöshalász) Külsős vállalatként végzünk szolgáltatást a gyárterületen, Ön nem az Apollo Tyres direkt alkalmazottjaként, hanem egy nemzetközi holding vállalat csapattagjaként tevékenykedne!

Munkaidő: 3 műszak, 8 óra

Túlórára időnként van lehetőség

Munkakör: gumiabroncsok, gumiabroncsok öntőformájának karbantartása, tisztítása

Hosszútávú munka.

Bruttó bér: 297.000Ft /hó – bruttó

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány
  • Szerelői, karbantartói tapasztalat vagy attitűd.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk sok szeretettel a hr@globe-job.com email címre!

Kérem írja a tárgyba, hogy APOLLO. (ha ez nem történik meg, nem fogjuk tudni, hogy Ön ezt a pozíciót pályázza meg)