0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Szerszámkarbantartó állás Gyöngyösön középfokú gépészeti szakképzettséggel

Stanley Electric Hungary Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Gyöngyös

2018. 01. 03. 09:53

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Feladatok:

  • Fröccsöntő szerszámok tervezett, ütemszerű karbantartása.
  • A szerszámok gépekből történő kiszerelése, javítási helyre és visszaszállítása (daruzás).
  • Egyedi karbantartás, javítás, sérülés utáni nagyjavítás elvégzése (szétszerelés, takarítás, kenés, ellenőrzés, összeszerelés).
  • Alkatrészjavítás, csere.

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti szakképzettség (technikusi vizsga előny)
  • Fröccsszerszámok ismerete
  • Könnyű- és nehézgépkezelői jogosítvány
  • 1-2 év szerszámkészítő, karbantartó, fémmegmunkáló területen szerzett tapasztalat

Kérjük, hogy önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a következő címre küldje:

3200 Gyöngyös,
Gábor Dénes út 1.
vagy:
hr@stanleyelectric.hu