Szakmunka

Villanyszerelő, villanyszerelő segéd

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász
2017. 11. 28. 13:20

Épületvillamossági kivitelezéssel és ipari gépek telepítésével-beüzemelésével foglalkozó cég munkatársat keres bővülő csapatába, villanyszerelő, villanyszerelő segéd pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
-Épület és ipari villanyszerelési feladatok ellátása

A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:
-Villanyszerelő vagy hasonló végzettség (csak villanyszerelő)
-Műszaki rajz olvasási készség (csak villanyszerelő)
-Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő személyiség
-Megbízhatóság
-Önálló, felelőségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
-Jó munkakörülmények
-Munkaruha és egyéb szükséges eszközök biztosítása
-Egyéb juttatások
-Biztos háttér
-Változatos, sokrétű feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
-Versenyképes fizetés

A munkarend: hétköznap 07- től 17 óráig.
Bérezés: nettó 1300/óra (villanyszerelő)
A munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen szakmai önéletrajzával az elektrogorilla@gmail.com e-mail címen vagy online.