Kereskedelem, értékesítés

Alkalmi munkára bolti eladó munkatársakat keresünk Gyöngyösön

Munkavégzés helye: Gyöngyös
2020. 08. 12. 13:38

Mosolygós, jókedélyű munkatársat keresünk bolti eladó munkakörbe alkalmi munkára Piac téri üzletünkbe.

Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, vagy hozd be hozzánk személyesen az üzletbe.

Best Partner 3200 Gyöngyös, Köztársaság tér 14.

Feladatok:

  • vásárlói tájékoztatás
  • vevők kiszolgálása
  • áruk kihelyezése az üzlet szabályainak betartásával
  • az áruk szavatossági idejének ellenőrzése
  • ártáblák, árak, polccímkék ellenőrzése, cseréje
  • árukészlet napi szintű kezelése

Elvárások:

Várjuk jelentkezésedet, ha

  • Gyöngyösön élsz
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • bírod az intenzív munkát, jó teherbírású vagy
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • szívesen dolgozol emberek között és szereted azt, amit csinálsz.
  • megjelenésedre és környezetedre igényes vagy
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése