Vendéglátás

Pultos munkakörben álláslehetőség Gyöngyöshalászon

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász
Fizetés: Nettó 140000 - 180000 / hónap
2020. 07. 20. 08:42

Vendéglátó egységünkbe keresünk lelkiismeretes, igényes, dolgozni vágyó hölgyet.

Fiatalos, lendületes, rugalmas csapattal dolgozunk együtt. A modern technológia világában nekünk is alkalmazkodnunk kellett, így legtöbbjében e-mailes rendszerben történik a kommunikáció. Excel táblázatokat használunk a minél könnyebb munkavégzés érdekében. Többnyire telefonos kapcsolatban vagyunk egymással napi szinten.

Szükségünk van olyan emberekre, akik önállóan végzik a munkájukat, jó kommunikációs készséggel rendelkeznek, szeretik a kihívásokat és mind emellett fontos a pontos elszámolás akár a kollégák felé, akár a főnökség irányába.

Szeretnénk ha még többen tudnánk ebben a szakmában együtt dolgozni!

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges!

Feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása a napi tehendők elvégzése stb........

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése