Pultos munkakörben álláslehetőség Gyöngyöshalászon

Kess Lucky Bár Kft.

Pultos

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Nettó 150000 - 190000 / Óra
2021. 05. 31. 15:54

Vendéglátó egységünkbe keresünk lelkiismeretes, igényes, dolgozni vágyó hölgyet.

Fiatalos, lendületes, rugalmas csapattal dolgozunk együtt.

A modern technológia világában nekünk is alkalmazkodnunk kellett, így legtöbbjében e-mailes rendszerben történik a kommunikáció.

Excel táblázatokat használunk a minél könnyebb munkavégzés érdekében.

Többnyire telefonos kapcsolatban vagyunk egymással napi szinten.

Szükségünk van olyan emberekre, akik önállóan végzik a munkájukat, jó kommunikációs készséggel rendelkeznek, szeretik a kihívásokat és mind emellett fontos a pontos elszámolás akár a kollégák felé, akár a főnökség irányába.

Szeretnénk ha még többen tudnánk ebben a szakmában együtt dolgozni!

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges!

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása a napi tehendők elvégzése stb.

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!