Felszolgáló állás a mátrafüredi 4 Évszak - Palóc Bistorantnál

Kiss Beatrix Egyéni vállalkozó
Gyöngyös
Bruttó 250 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2020. 02. 12.

A folyamatosan bővülő mátrafüredi 4 Évszak - Palóc Bistorant  felszolgáló kollégát  keres.

Leendő munkatársunkat a minőségi vendéglátás iránti elkötelezettség jellemzi, csapatjátékos, szakmai tudásával segíti a Bistorant munkáját, elfogadja, hogy munkáját a hét 5 napján, hétvégéket érintően is végeznie kell.

Feladatok

  • Az a’la cart forgalom és a rendezvények zökkenőmentes lebonyolítása
  • Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors, rugalmas megoldása
  • A vendégekkel történő közvetlen kapcsolattartás
  • Konyhafőnökkel, rendezvényszervezővel való együttműködés, kommunikáció
  • A vendégek maximális megelégedettségének elérése
  • Probléma, vendégpanasz kezelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves felszolgálói tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs képesség

Előnyök

  • Pozitív hozzáállás, elhivatottság és szorgalom
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Képesítés és szakmai tapasztalat alapján A TÉRSÉG LEGMAGASABB BÉREZÉSÉT,
  • heti 3 pihenő napot,
  • + 30e Ft étkezési támogatást/hó
  • + 100e Ft szabadidőutalvány/év,
  • forgalom utáni jutalékot, a kapott borravaló megtartását,
  • folyamatos szakmai továbbképzést,
  • cégen belüli előre lépési lehetőséget és számos egyéb kedvezmény nyújtását garantáljuk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott