Pénzügy, számvitel, kontrolling

A gyöngyösi csokoládégyár mérlegképes könyvelő és bérszámfejtésben jártas kollégát keres

Munkavégzés helye: Gyöngyös
2019. 12. 20. 12:39

Cégünk, -amely csokoládé gyártással, illetve lakóingatlanok építésével, értékesítésével foglalkozik- bérszámfejtő és mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkező kollégát keres azonnali munkavégzéssel, kiemelkedő fizetéssel.

Feladatok:

  • Bérszámfejtés elkészítése, ehhez kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Gazdasági társaság teljes körű könyvelése
  • Bevallások elkészítése
  • Időközi kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Bérszámfejtői képesítés
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Ezen a területen szerzett 5 éves munkatapasztalat

Előnyök:

  • RLB 60 könyvelői program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése