Fizikai, segéd, betanított munka

Üzemi takarító munkatársat keresünk Halmajugrára

Munkavégzés helye: Halmajugra
2019. 11. 05. 10:30

Családias hangulatú, magas színvonalú technológiával felszerelt édesipari termelőüzemünkbe 5 fős takarító csapatunkba, egy műszakos munkarendbe, egy fő üzemi takarítót keresünk hétfőtől-péntekig történő munkavégzésre (6-14 óráig).

Feladatok:

  • Kekszgyártás során használt gépek tisztítása
  • Élelmiszeripari eszközök takarítása
  • Gyártócsarnok, termelő terület higiéniájának biztosítása
  • Padozat, ablakok tisztítása
  • Kézi takarítógépek használata betanítás után

Elvárások:

  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Csapatban együttműködő ugyanakkor önálló munkavégzésre is képes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Összeszokott csapat, családias hangulat
  • Modern technológia, munkavégzéshez biztosított korszerű eszközök és munkavédelmi felszerelés
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Egy műszakos munkarend (6-14-ig, hétfőtől péntekig)
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése