Étkeztetési üzletvezetőt keresünk gyöngyösi munkahelyi étterembe

A Sodexo a világ 19. legnagyobb munkáltatója, világszerte több mint 400.000 munkatársat foglalkoztatunk 80 országban, Magyarországon 8 telephelyen dolgozunk. Küldetésünk az életminőségét fejlesztő szolgáltatások nyújtása - étkeztetés, takarítás, kertészet, vagyonőrzés, műszaki karbantartás, recepció és egyéb támogató tevékenységek.

Nagyvállalati partnerünk gyöngyösi munkahelyi éttermébe keresünk étkeztetési üzletvezető munkatársat.

Folyamatosan bővülő szolgáltatásként jelenleg 200 adag készétel és az egyedi bekészítések teljesítése az étterem - büférész kapacitása, melyet 12 kolléga lát el kétműszakos beosztásban 6-22 óra között.

Munkavégzés helye:

Gyöngyös Ipari park

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, munkakör és bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Étkeztetési terület működésének megszervezése, ellenőrzése
  • Konyhai és pultos dolgozók irányítása, munkabeosztás készítése
  • Bekészítések egyeztetése és koordinálása
  • Tematikus menüválaszték, forgó étlap összeállítása
  • Eszközök és alapanyagok beszerzése, megrendelések kezelése
  • Megrendelővel és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Étkeztetési szoftver (GP Soft) kezelése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Számlák, teljesítés igazolások, dokumentumok kezelése
  • HACCP és HSE előírások betartása és betartatása
  • Hatékony, együttműködő csapat kialakítása és fenntartása
  • Új dolgozók interjúztatása, beintegrálása

Elvárások

  • Felsőfokú vendéglátóipari végzettség (élelmezésvezető, vendéglátó üzletvezető)
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat lehetőleg üzemi étkeztetésben
  • Legalább 5 éves gyakorlat vendéglátásban
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) és étkeztetési szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Magas fokú szervezőkészség és stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Egy új építésű, jól felszerelt, modern konyha és büfé irányítása
  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Hétköznapi kiszámítható beosztás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos és kreatív feladatkör
  • Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!